По ту сторону камери

Всім привіт! Познайомимся?😉

Я - Вікторія, сімейний та портретний фотограф у Львові і мій девіз - collect moments not things. Фотографую вже більше 7 років, в основному знімаю закохані пари та портрети, а сімейна зйомка - моя особлива віддушина!

 

Для мене фотографія - це перш за все про цінності людей в кадрі, емоції, почуття. Про природність. Про Вас справжнііх. Обожнюю передавати живі емоції, щирі усмішки та теплі обійми через об'єктив своєї камери. Ловити найтонкіші, ледь помітні прояви почуттів в деталях, доторках, поглядах. 

 

70% успішної фотосесії - це хороша підготовка до неї. Тому, найкраще звертатися за хоча б за 2-3 тижні до зйомки, щоб у нас було достатньо часу все спланувати. До кожної фотосесії використовую індивідуальний підхід, щоб організувати таку зйомку, яка підходитиме саме Вам. Місце, одяг, деталі та невимушений процес зйомки - все це допоможе нам створити атмосферу, в якій Ви почуватиметесь максимально комфортно і зможете відкритись.


Фотографія як історія розказана без слів. Якщо це те, що Ви шукали - буду рада зберегти Вашу історію❤

Більше про мене, мої цінності та бачення фотографії можна знайти в наступній статті - для перегляду тисніть на кнопочку нижче, велкам!

я так бачу❤️

+38 096 47 22 916

viktoriiahnativ@gmail.com