Leave your feedback here

Feedbacks from my previous shootings

Надія Лісовська

 

Віка професіонал свої справи! Вміє налагоджувати контакт з дітьми, внаслідок чого виходять неймовірно класні фото. Дякуємо Вікуся за чудово проведений час, позитивні емоції і гарнезні фото!

Маргарита Сметаніна
Вікторія, ви неймовірна!)
Щиро дякумо за таку легку та атмосферну фотосессію!
Натальчик Даниляк
Коли рекомендація перевершила наші очікування ... Робота і результат неймовірний. Приємно переглядати фото і проживати цю зйомку ніби знову, ДЯКУЄМО за все - легко, атмосферно, кльово. До зустрічі, Вікторія, з карапузиком.
Olena Yaremchuk
Результат виправдав і навіть перевершив будь-які очікування, всі емоції відтворені на фото, враження найкращі!
Тепер в тебе нові постійні клієнти!
Ната Леськів
Фото просто неймовірні , сама фотозйомка була легка і невимушена...а саме головне що нашій маленькій лялі ви дуже припали до душі і вона з радістю позувала))
Дякум за фото,обовязково ще звернемось))
Лілічка Кравець
Дякуєм за чудові фото, вони такі мілашні мі мі мі !!!  
Оксана Марко
Ми дуже задоволенні, що наше весілля знімала саме Вікторія! Фото просто дивовижні, а сама зйомка проходила у легкій і дружній обстановці. Хочеться ще і ще в спогадах повертатися у день нашого весілля, і одна з причин - фотосесія з Вікторію. Дякумо за Вашу бездоганну роботу! 
Marta Rakovska
Вікусь, щиро дякую за ще одну неперевершену фотосесію! Надзвичайно гарні, професійні та щирі вийшли фотографії. Та найголовніше, дякую, за ту атмосферу, яку ти створюш під час фотосесії! Я тобі ще 100 тисяч раз напишу шо ти талантіще! Розвивайся, пізнавай нові вершини мистецтва фотографувати. З нетерпінням чекаю ще фотосесій з тобою♥ 
Марта
Вікуся, дякую за фото, воні просто бомба)) дуже задоволена.. надіюсь що це була не остання наша зйомка))

Наталя

 

Вікторія дуже класна людина і професіонал, відповідальна, пунктуальна, все порадить і підкаже, легко знаходить підхід до дітей, в результаті фотографії виходять дуже класні. Дуже дякую!!!!

Наталія Голінчак 
Вікторія,дуже-дуже гарний фотограф)Надзвичайно мила ю,добра ,шира і примна дівчина, з якою дуже легко спілкуватись))Саме задоволення працювати з такою людиною))фотосесія надзвичайно сподобалася,фотографії шикарні))Надіюся і надалі будем співпрацювати)
Sasha Vusatyuk
Дуже класно і весело провели час.Фотографії надзвичайно класні і професійні.Рекомедую, не пожаліте)
Olivia
Ура-а-а!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 
Вікторія ти прекрасний фотограф!!!!!!!!!!!!!!! 
Ми в захваті від твоїх робіт. Мені, як дизайнеру реклами, ну дуже подобаться обробка фотографій, кольори просто Супер!!! Ти класно виклала шлейф. 
Вікторія в тебе шикарні фото, прекрастний стиль обробки і взагалі з тобою було дуже примно мати справу. Ми дуже цінумо твій труд, і вільний час. Ми бачимо ти допізна через нас працювала, лист написаний вночі, дякумо тобі за це. 
Дякумо за фото!!!!!!!!!!!!! За примне знайомство і прекрасний настрій!!!!!!!!!!!!!!!! 
Бажамо тобі чудового настрою і творчих ідей, до зустрічі!
Наталя Зарицька
Реальність перевершила наші очікування! Фото просто неймовірні , а час зйомки промайнув дуже швидко, з Вікою легко й примно працювати. Дякумо!

Алёна Шварёва


Вика, большое спасибо) посмотрели, очень довольные! Удачно подобраны ракурсы,приятные цвета,а самое главное живые и искренние эмоции,которые ты смогла уловить.Спасибо еще раз!)
 

Daniel

 

We've just watched the pictures. Thank you! They are sooooo impressive! You are such a great photographer. Absolutely impressive again!

 


Люба Голик 


Дякумо мега-крутому та найталановитішому фотографу Вікторії Гнатів за такі чудові фотографії  Ми щасливі, що Ти, завдяки таким ніжним фотографіям, даруш нам можливість переживати найважливіші та найрадісніші події у нашому житті знову й знову! Для нас це не просто фото- тут наші емоції та почуття. Дякуюмо, що зберегла їх для нас!

 

Наталія Кухар


Дуже задоволена фотосесію , яку мені зробила Віка. 
Вона не тільки професіонал в своїй справі, але й дуже щира і відкрита людина. Працювати з нею було дуже цікаво і легко. 
Дуже вдячна за прекрасну фотосесію і гарні фото.
Бажаю тобі подальшої успішної реалізації в цій сфері.

 

Анастасія Михайлів


Найкращі фотографії від найкращого фотографа . Надзвичайно щира , творча , ніжна , добра , мила дівчина . Наші ідеї і задуми співпадали і це було прекрасно . Вона вмі зрозуміти кожного . Професіонал свого діла і просто неймовірна людина!


Оля Лузовицкая 


Дуже круто і весело провели час!Бачилися перший раз,а таке враження,що знайомі пів життя!Залишилися тільки теплі та примні враження)))Дякую!!!
 


Анастасія Морозова 


Дуже швидко пролетів час, було весело,цікаво, легко, відчуття було наче знайомі з Вікторію 100500 років, а це дуже важливо. Кожне фото живе,я насолоджуюсь, передивляючись ваші роботи

 


Мирослава Ковалишин 


Віка,величезне дякую за фотографії)
Ти дійсно професіонал,ми в захваті) Дуже примна,весела і позитивна людина,надзвичайно примно було і поспілкуватись і попрацювати))))
Ще не раз звернемося ))))

 

 

Лілічка Кравець


Вікуля я тобі дуже вдячна фото просто чудові я неможу ними на тішитись за роздруковані фото дуже вдячна взагалі за такі бонуси ти просто супер!!!!!!!!!я така рада шо я тебе найшла, ти наш сімейний фотограф)))))))
 


Юлія Мокрицька 


Дуже дякумо фотографу Вікторії за чудові світлини!Дуже примна людина і майстер свої справи!:)РЕКОМЕНДУМО

 


Alex

 

Доброй ночи, Вика. Разбил тел, а через него почта. Не мог отписать. Фото получили, все супер! Меньшего и не ожидали, умничка!

 

Olenka Blazhivska


Завантажили, подивились, радості нема меж ))) ДУУУЖЕ круто ))) Велике ДЯКУЮ за такі фото, в житті таких в мене не було... коротше, я в захваті, очі розбігаються щоби то вибрати на авки, то вже певно на віпроку вперед що публікувати!

 

Вікторія Гладун 


Ми усію сім'ю вдячні прекрасній Вікторії за чудові фотографії, гарне упакування та дружню атмосферу під час зйомки!!! Дякумо, що доклала частинку свої душі до нашого свята []

 

Наталя

 

Вікторія дуже класна людина і професіонал, відповідальна, пунктуальна, все порадить і підкаже, легко знаходить підхід до дітей, в результаті фотографії виходять дуже класні. Дуже дякую!!!!

 

Оксана

 

Знайомі з Вікторією не перший рік, вона вже встигла стати для нас сімейним фотографом. Дуже хороша людина, нашій доці і нам подобається, а це головне) Завжди залишаємось задоволені фотографіями. Рекомендую, не пожалієте!

 

Валера Иванчуков


Уважаемая, Виктория. Мы возмущены до придела. Столько фотографии... Столько замечательных, нежных и профессиональных фотографий. Мы всё получили и наши эмоции сейчас как в ЗАГСе. Это просто восторг. Обработка, оформление и подача фотографии. Спасибо Вам огромное за качество и позитивные эмоции. Мы решили с женой, как будем ехать во Львов, ещё раз обратиться к Вам уже за прогулочной фотосессией. От моей маленькой Надежды тоже большой и пламенный привет и огромная благодарность. Мы уже сотню раз пересмотрели фотографии. Каждая из них по своему потрясающая, настоящая и живая. Вы действительно человек своего дела. Спасибо, за отличную и профессиональную фотосессию, качествый и ответственный подход к работе. Желаем Вам отличного отпуска, позитивных эмоций и новых заказов. От момента как только открыли посылку и вот даже сейчас, от жены только и слышу: Какая Виктория молодец, какие крутые фотографии и какое милое оформление.

 

 

Kate Yushko
 

Thank you very much for the wonderful job you did! We can’t stop looking at our photos. You definitely caught some perfect moments with our liitle daughter. I know it's not easy!!! All photos are amazing. We are very happy about it.

 

Оксана

 

Фотографа на весілля я шукала довго і з боєм. Побачивши фото Вікторії, я зрозуміла - ось він мій ідеальний фотограф =) Фотозйомка проходила весело, безтурботно, фото вийшли динамічними і живими. Я дуже задоволена )

 

Оленка

Той момент, коли ловиш останнє в році осіннє тепло і потім милуєшся гарними знимками :))) дуже дякую за настрій і легкість в момент зйомки ;)

 

Валерія

 

Дуже дякуємо , що за чудові фото в день нашого весілля. Про цей незабутній день нам завжди буде нагадувати фотокнига ,яку переглядаємо дуже часто!

 

Анастасія О.

 

Віка - це справжній професіонал. Атмосфера на фотосесії була неймовірна, вона дозволила нам розслабитись і просто отримувати задоволення від процесу (а це було не легко з двома бабусями і мамою, яких не змусиш сфотографуватись). За одну годину роботи з Вікою ми отримали не лише високопрофесійні фото, а й купу вражень та позитиву, не говорячи вже про впевненість в собі (ми ж дівчатка =)). Тому я рекомендую Віку всім-всім! Я дуже хотіла б, щоб вона була фотографом моїх близьких і мене не тільки на таких маленьких неформальних моментах, як цей, а й на великих подіях у житті!